Jesteś uczniem?

To cudownie się składa albowiem popołudnia i weekendy możesz spędzać razem z nami. Nie masz pewnie doświadczenia we współpracy z osobami z niepełnosprawnością i seniorami, ale nie martw się wszystko Ci powiemy, objaśnimy i będziesz z nami cieszył się każdym momentem, kiedy możesz pomóc innym. Zapraszamy Cię serdecznie!

Jesteś studentem?

To świetnie, możesz w wolnych chwilach pomiędzy zajęciami i sesją zrobić coś dobrego dla innych, a przy tym wzbogacić swoje doświadczenie w zakresie współpracy z osobami z niepełnosprawnością i seniorami. Chętnie wystawimy Ci opinię, która z pewnością przyda się w przyszłych procesach rekrutacyjnych, gdy będziesz się starał o ciekawe stanowiska pracy. Wykorzystaj tę szansę!

Pracujesz?

To dobra wiadomość, gdyż spełniasz się zawodowo, a czas wolny możesz przeznaczyć dla rodziny  i naszych Podopiecznych. Nie ważne jakie masz wykształcenie i zawód. Jeżeli lubisz ludzi i wykazujesz empatię wobec potrzebujących to właśnie na Ciebie czekamy!

Nie pracujesz?

To rewelacyjnie, bo możesz zacząć działać z nami. Doświadczenie, które możesz nabyć w trakcie wolontariatu jest bezcenne. Może właśnie praca w organizacji pozarządowej stanie się dla Ciebie wymarzoną aktywnością? Sprawdź to!

Jesteś seniorem?

To wspaniale, bo Twoje doświadczenie jest nam bardzo potrzebne. Wolny czas możesz oczywiście poświęcić wnukom, ale przeznacz go również na samorealizację i pomoc osobom, które potrzebują Twojej wiedzy oraz Twojego ciepła i uśmiechu. Zapraszamy Cię do nas!