Czy moja firma może wspierać Stowarzyszenie Perasada?

TAK. Stowarzyszenie od początku swojej działalności współpracuje z przedsiębiorcami, dla których bliskie są działania i wartości naszej organizacji. Przekazaną darowiznę można odliczyć od podstawy do opodatkowania do kwoty równej 10% dochodu przed opodatkowaniem. Przedsiębiorców zainteresowanych długofalowym wsparciem działań Stowarzyszenia zapraszamy do kontaktu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 034 364 38 10

Ulgi podatkowe od darowizny

Darowizny przekazane na działania Stowarzyszenia można odliczyć od podatku:

  • osoba fizyczna do kwoty równej 6% dochodu przed opodatkowaniem (art. 26 ust. 1 pkt 9 ustawy o podatku od osób fizycznych),
  • osoba prawna do kwoty równej 10% dochodu przed opodatkowaniem (art. 18 ust. 1 pkt. 1 i 7 ustawy o podatku od osób prawnych)

Potwierdzenie przelewu należy przechowywać 5 lat od dokonania darowizny.