Nordic Walking dla Seniorów

Zajęcia Nordic Walking organizowane dla Seniorów przez Stowarzyszenie „PERASADA” w Lasku Aniołowskim cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zapraszamy w poniedziałek i czwartek o godz. 16.30, zbiórka przy wejściu do Lasku od strony Promenady.

W dniu 13 marca odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu „Nordic Walking dla Seniorów” realizowanego w ramach zadania „Pogodna jesień – starzej się zdrowiej”.
Na końcu Promenady przed wejściem do Lasku Aniołowskiego stawiło się 22 adeptów marszu z kijkami. Humory dopisywały wszystkim. Na kolejne zajęcia zapraszamy w poniedziałek o godzinie 16.30. DO ZOBACZENIA!!!

Już niebawem (od 18 marca) startujemy z bezpłatnymi zajęciami Nordic Walking dla seniorów 60+ w ramach zadania "Pogodna Jesień - starzej się zdrowiej".

Dzisiaj odbyły się ostatnie zajęcia w ramach projektu „Marsz po zdrowie seniorów w Częstochowie”. Dziękujemy serdecznie za udział w naszych treningach i życzymy wielu fantastycznych kilometrów na nordikowych ścieżkach!

Zapraszamy na dodatkowe zajęcia w najbliższy piątek 7 października na godz. 17.00– zbiórka jak zawsze na końcu Promenady przed wejściem do Lasku Aniołowskiego. A we wtorek o godzinie 11.00 ostatnie zajęcia – zakończenie naszego projektu. Serdecznie zapraszamy !