plakat "Zajęcia Ratownicze ABC"

Resuscytacja krążeniowo-oddechowa – na czym polega i jak ją prawidłowo wykonać? Na te i inne pytania będziecie mogli Państwo otrzymać odpowiedź podczas zajęć, które przeprowadzi Fundacja Ratownicze ABC. Zapraszamy do DOSL w piątek 24 stycznia na godzinę 16.00. Naprawdę warto.

plakat zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka w DOSL

Już we wtorek 21 stycznia od godziny 17.00 zapraszamy do naszego DOSL na Dzień Babci i Dziadka.

plakat - zaproszenie na spotkanie z dzielnicowym

Zapraszamy na spotkanie z młodszym aspirantem Arturem Kozakiem 17 stycznia oraz 6 i 20 lutego na godz.17.00 do naszego DOSL.

plakat "Ferie Zimowe w DOSL"

Już od poniedziałku zapraszamy na spędzenie ferii z DOSL Wyczerpy - Aniołów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Ferii w Mieście na stronie UM Częstochowy. Link poniżej:
http://www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=13391

plakat praca w nowym roku

Przyjdź do Dzielnicowego Ośrodka Społeczności Lokalnej Wyczerpy-Aniołów a Twoja kariera zawodowa rozpocznie się na dobre. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-20.00.

prezent z napisem "Babcia"

Zapraszamy na Warsztaty Tworzenia Niezapomnianych Prezentów, gdzie stworzymy wspólnie upominki dla Babci i Dziadka. Zapewniamy: pomoc przy wykonywaniu własnych pomysłów, wszystkie potrzebne materiały i narzędzia, ogrom inspiracji, a przede wszystkim mile spędzony czas oraz słodki poczęstunek. Warsztaty odbywają się według tygodniowego planu zajęć. W tym tygodniu: we wtorek od 16.00 do 18.00 oraz w czwartek od 18.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy.

ozdoby świąteczne wykonane na zajęciach w DOSL

Podczas kreatywnych warsztatów w ciepłej i przedświątecznej atmosferze pod okiem instruktorki powstały istne cudeńka. Zajęcia dostarczyły nie tylko dużo radości z tworzenia, ale także pozwoliły twórczo w miłym towarzystwie spędzić piątkowe popołudnie. Nie masz pomysłu na ozdoby świąteczne zapraszamy do nas na warsztaty.